Optika 4U Optik

4U OPTIK

Zrak je najdôležitejším zmyslom človeka, ktorý sprostredkúva viac ako polovicu podnetov a informácií. Jeho poškodenie výrazne znižuje kvalitu nášho života.

Medicína a technológie sa veľkými krokmi štverajú na vrchol a preto nie je dôvod váhať nad riešením. OPTIK 4U Vám poskytne komplexné služby starostlivosti o váš zrak. Alfou a omegou našej očnej optiky ste VY, naši zákazníci, a preto sa do našej práce snažíme zaviesť všetky dostupné sortimentové a technické novinky. Opakovaným vzdelávaním zvyšujeme našu odbornosť, aby sme Vám poskytli všetky služby na profesionálnej úrovni.

Individuálny prístup

Pominuli časy, kedy boli okuliare jednotvárnym „nutným zlom“. Dnes sú považované za užitočný módny doplnok vyjadrujúci osobnosť majiteľa. V našej optike Vám vyhotovíme okuliare na mieru. Široká ponuka Vám umožní vybrať si okuliare, ktoré nielenže budú vyhovovať Vašim požiadavkám a vkusu, ale budú dokonale ladiť s Vašim životným štýlom a s typom tváre.

Spoľahlivosť a kvalita

Vaše oči si zaslúžia kvalitnú ochranu. Všetky naše produkty odoberáme od renomovaných výrobcov. Ponúkame Vám kvalitnú úpravu dioptrických skiel, profesionálne poradenstvo pri výbere kontaktných šošoviek a okuliarov, vyšetrenie zrakovej ostrosti.

Všetky druhy platieb

Zákazníkovi sa snažíme vyhovieť v každej oblasti a preto sme okrem hotovostnej platby zaviedli aj:

  • platby kreditnou kartou (Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard)
  • bezkontaktné platby (PayPASS)
  • platby darčekovými poukážkami ( Edenred, Sodexo)
  • možnosť nákupu na splátky cez splátkový systém CETELEM

Naše značky